/
/
Władza rodzicielska

Władza rodzicielska

Kancelaria oferuje wsparcie w sprawach dotyczących władzy rodzicielskiej, pomagając rodzicom w trudnych sytuacjach rodzinnych. Sprawy o ograniczenie, pozbawienie lub przywrócenie władzy rodzicielskiej są skomplikowane, wymagają zaangażowania i indywidualnego podejścia. Nasi prawnicy oferują wsparcie na każdym etapie postępowania, od analizy sytuacji po reprezentację w sądzie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać fachową poradę i pomoc prawną w trudnych sprawach rodzinnych.

Czytaj więcej

Władza rodzicielska adwokat — Warszawa

Władza rodzicielska sprawowana jest nad dziećmi aż do momentu osiągnięcia przez nie pełnoletności. Prawem do opieki może dysponować matka i ojciec, jednak — jeżeli zachodzi taka potrzeba — jeden z rodziców może wnieść o ograniczenie praw drugiej strony. Istnieje także możliwość ograniczenia władzy rodzicielskiej obydwu stronom.

Sprawy te zawsze muszą być prowadzone z poszanowaniem dobra dziecka. Właśnie z takiego założenia wychodzi Mariusz Krzyżanowski, adwokat rodzinny – Warszawa. Ustalenie opieki nad małoletnim, przy toczącym się często konflikcie między rodzicami, wiąże się z ogromnymi emocjami. Adwokat, podejmując się reprezentacji klienta, dokłada wszelkich starań, aby wypracować optymalny wynik, a jednocześnie łagodzić spory.

Mariusz Krzyżanowski służy pomocą klientom z Warszawy i innych części kraju.

Co obejmuje pomoc prawna w zakresie władzy rodzicielskiej?

W toku postępowania dotyczącego władzy rodzicielskiej sąd może względem jednego lub obojga rodziców wydać orzeczenia, na mocy którego nastąpi:

  • ograniczenie władzy rodzicielskiej,
  • pozbawienie władzy rodzicielskiej,
  • zawieszenie władzy rodzicielskiej.

W każdej z tych sytuacji, bez względu na stronę procesu, pomoc prawnika może okazać się niezbędna. Adwokat znający prawo rodzinne pomaga przejść przez całą rozprawę i uzyskać korzystne orzeczenie. Kancelaria adwokacka reprezentuje klientów przed sądami wszystkich instancji.

Prawnik Mariusz Krzyżanowski może wesprzeć Cię również poprzez udzielenie porady prawnej. To pierwszy krok do oceny okoliczności sprawy, której przedmiotem jest władza rodzicielska. Pozwala ponadto poznać możliwości działań, które możesz podjąć jako strona sporu. Specjalista na chłodno podchodzi do oceny sytuacji, a dodatkowo jako osoba postronna, mająca wiedzę z zakresu prawa rodzinnego, może dbać o Twoje interesy na sali sądowej.

Kancelaria adwokacka zajmująca się sprawami władzy rodzicielskiej w Warszawie

Warto pamiętać, że sprawy, których przedmiotem jest władza rodzicielska, dotyczą wyjątkowo delikatnych aspektów życia rodzinnego, dlatego też istotne jest umiejętne ich poprowadzenie.  Profesjonalne wsparcie zapewni doświadczony prawnik. W Warszawie takie właśnie wsparcie może zapewnić Ci Kancelaria Adwokacka Mariusza Krzyżanowskiego.

 

Potrzebujesz wsparcia we własnej sprawie?

Umów się na spotkanie

Pozostaw swój numer telefonu. Oddzwonimy w celu ustalenia dogodnego terminu

W czym jeszcze się specjalizujemy?

Ustalenie ojcostwa

Ustalenie ojcostwa

Zobacz więcej

Ustalenie miejsca zamieszkania dziecka

Ustalenie miejsca zamieszkania dziecka

Zobacz więcej

Ustalenie kontaktów z dzieckiem

Ustalenie kontaktów z dzieckiem

Zobacz więcej

Potrzebujesz wsparcia we własnej sprawie?

Umów się na spotkanie

Pozostaw swój numer telefonu. Oddzwonimy w celu ustalenia dogodnego terminu

Formularz zamówienia kontaktu

Zeskanuj kod QR telefonem, aby pobrać wizytówkę

Pobierz wizytówkę prosto na telefon

Call Now Button