/
/
Ustalenie kontaktów z dzieckiem

Ustalenie kontaktów z dzieckiem

Kancelaria oferuje fachowe wsparcie prawne w sprawach o ustalenie kontaktów z dzieckiem. Ustalenie kontaktów z dzieckiem jest kluczowe dla jego stabilności emocjonalnej i utrzymania więzi z obojgiem rodziców. Działając w imieniu naszych Klientów dążymy do ochrony dobra dziecka i zapewnienia mu najlepszych warunków do utrzymania więzi z obojgiem rodziców. Nasi prawnicy dokładają wszelkich starań, aby uzyskać jak najlepsze warunki kontaktów z dzieckiem, pomagając w przygotowaniu dokumentów, reprezentacji w sądzie oraz mediacji między rodzicami. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc w ustaleniu kontaktów z Twoim dzieckiem, zapewniając ochronę Twoich praw i interesów.

Czytaj więcej

Kontakty z dziećmi adwokat — Warszawa

Wartość więzi między rodzicami a dziećmi jest niezaprzeczalna, a przepisy Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego jednoznacznie potwierdzają, że kontakty z dzieckiem stanowią nieodłączną część relacji rodzicielskich, niezależnie od tego, jakie prawa w tym zakresie posiada dany rodzic. Nawet w sytuacji, gdy ma on ograniczoną władzę rodzicielską lub jest jej pozbawiony, nadal zachowuje on prawo i obowiązek utrzymywania kontaktów z dzieckiem (są oczywiście wyjątki). Jest to fundamentalne dla zdrowego rozwoju dziecka oraz dla zachowania więzi rodzinnych.

Najlepszym sposobem na uregulowanie kwestii kontaktów z dzieckiem jest porozumienie między rodzicami, które powinno być oparte na trosce o dobro dziecka. Gdy wypracowanie kompromisu między stronami nie jest możliwe lub nie przynosi oczekiwanych rezultatów, wówczas jedynym rozwiązaniem okazuje się skierowanie sprawy do sądu. W takich właśnie sytuacjach z pomocą przychodzi Kancelaria Adwokacka Mariusza Krzyżanowskiego. Adwokat rodzinny – Warszawa pomoże Ci przygotować poprawny pod względem formalnym pozew o ustalenie kontaktów z dzieckiem,  a także będzie reprezentować Twoje stanowisko na sali sądowej.

Co obejmuje pomoc prawnika w sprawie o ustalenie kontaktów?

Prawnik Mariusz Krzyżanowski prowadzi sprawy o różnym stopniu skomplikowania. Wszystkie jednak dotyczące prawa rodzinnego, w tym ustalenia kontaktów z dzieckiem, wiążą się z trudnymi przeżyciami, a często również silnym konfliktem między stronami. Adwokat w takiej sytuacji zapewnia nie tylko wsparcie prawne, lecz także czuwa nad podejmowaniem racjonalnych decyzji podczas procesu. Obiektywne podejście osoby postronnej, jaką jest prawnik rodzinny, pomaga uzyskać korzystny wynik sprawy sądowej.

Mariusz Krzyżanowski podczas reprezentacji będzie Cię wspierał na każdym etapie działań – począwszy od analizy indywidualnej sytuacji rodziny, poprzez przygotowanie wniosków i dokumentacji niezbędnej do wszczęcia postępowania sądowego, aż po reprezentowanie przed sądem. Pomoc prawna może obejmować także mediacje między rodzicami w celu osiągnięcia porozumienia co do ustalenia kontaktów z dzieckiem oraz negocjacje w sprawie warunków utrzymania kontaktów.

Ustalenie kontaktów z dzieckiem: pomoc prawna w Warszawie

Korzystając z pomocy Kancelarii Adwokackiej Mariusz Krzyżanowskiego w sprawie o ustalenie kontaktów z dzieckiem, możesz uniknąć niepotrzebnego stresu. To adwokat dba o dopełnienie wszelkich formalności i przypomina o terminach kolejnych rozpraw. Jednocześnie na bieżąco informuje Cię o postępach w sprawie. Prawnik często także łagodzi spory, poprzez mediowanie między stronami i szukanie kompromisowych rozwiązań. Wsparcie prawne adwokata Mariusza Krzyżanowskiego działającego w Warszawie, sprawia, że jako rodzic możesz skutecznie realizować swoje role opiekuńcze i wychowawcze, zapewniając dziecku stabilność oraz wsparcie emocjonalne, które są niezbędne dla jego prawidłowego rozwoju.

 

Potrzebujesz wsparcia we własnej sprawie?

Umów się na spotkanie

Pozostaw swój numer telefonu. Oddzwonimy w celu ustalenia dogodnego terminu

W czym jeszcze się specjalizujemy?

Władza rodzicielska

Ustalenie ojcostwa

Ustalenie miejsca zamieszkania dziecka

Potrzebujesz wsparcia we własnej sprawie?

Umów się na spotkanie

Pozostaw swój numer telefonu. Oddzwonimy w celu ustalenia dogodnego terminu

Formularz zamówienia kontaktu

Zeskanuj kod QR telefonem, aby pobrać wizytówkę

Pobierz wizytówkę prosto na telefon

Call Now Button