/
/
Rozwód bez orzekania o winie

Rozwód bez orzekania o winie

Kancelaria oferuje pełne wsparcie w sprawach o rozwód bez orzekania o winie, co jest często szybszym i mniej stresującym rozwiązaniem dla małżonków. Taki rozwód umożliwia zakończenie małżeństwa bez potrzeby udowadniania winy, co pozwala uniknąć długotrwałego postępowania sądowego, a tym samym znacząco przyspiesza cały proces. Nasi doświadczeni prawnicy zadbają o przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów i reprezentację w sądzie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc prawną i dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci zakończyć małżeństwo w sposób sprawny i bezkonfliktowy.

Czytaj więcej

Rozwód bez orzekania o winie — Warszawa

Kancelaria Adwokacka Mariusza Krzyżanowskiego, działająca na terenie Warszawy, świadczy pomoc prawną podczas rozwodów bez orzekania o winie. Rola prawnika sprowadza się m.in. do skonstruowania poprawnego pod względem formalnym i rzeczowym pozwu. Jednocześnie adwokat rodzinny czuwa nad tym, aby strony ustaliły między sobą najważniejsze kwestie dotyczące m.in.:

  • opieki nad dziećmi,
  • podziału majątku,
  • alimentów.

Rozwód bez orzekania o winie to rozwiązanie prawne, które może być wykorzystane, gdy małżonkowie są zgodni co do rozstania się i chcą jak najszybciej uzyskać decyzję sądu. Pozwala uniknąć niepotrzebnych emocji i załatwić wszystkie kwestie często już na pierwszej rozprawie.

Rozwody bez orzekania o winie eliminują czas poświęcany na udowadnianie odpowiedzialności za rozpad małżeństwa jednej ze stron. Taki san rzeczy pozwala znacząco skrócić czas rozprawy.

Profesjonalne wsparcie prawne w Warszawie: Mariusz Krzyżanowski

Rozwód bez orzekania o winie może zaoszczędzić traumy dzieciom. Porozumienie rodzicielskie pozwala ustalić sprawy dotyczące wychowania, opieki i kontaktów z małoletnimi, a także alimentów. W uzyskaniu takiego kompromisu pomoże Ci prawnik Mariusz Krzyżanowski. Adwokat zapewnia wsparcie prawne klientom z Warszawy i innych części kraju.

Korzystanie z pomocy prawnika pozwala m.in. na udzielenie pełnomocnictwa, które ułatwia przejście przez proces sądowy. Specjalista w Twoim imieniu może składać pisma i reprezentować Cię na sali sądowej. Kontaktuje się również z reprezentantem przeciwnej strony. Sprawia to, że Twoja obecność w sprawie jest ograniczona. Adwokat zapewnia także pomoc w rozumieniu poszczególnych etapów rozwodu, jak i zawiłości związanych ze sposobem rozwiązania małżeństwa. Może towarzyszyć Ci od samego początku zainicjowania sprawy poprzez skonstruowanie pozwu, aż do zakończenia procesu.

Mariusz Krzyżanowski może poprowadzić także rozwód z orzeczeniem o winie – Warszawa.

 

Potrzebujesz wsparcia we własnej sprawie?

Umów się na spotkanie

Pozostaw swój numer telefonu. Oddzwonimy w celu ustalenia dogodnego terminu

W czym jeszcze się specjalizujemy?

Separacja

Separacja

Zobacz więcej

Alimenty

Władza rodzicielska

Władza rodzicielska

Zobacz więcej

Potrzebujesz wsparcia we własnej sprawie?

Umów się na spotkanie

Pozostaw swój numer telefonu. Oddzwonimy w celu ustalenia dogodnego terminu

Formularz zamówienia kontaktu

Zeskanuj kod QR telefonem, aby pobrać wizytówkę

Pobierz wizytówkę prosto na telefon

Call Now Button