/
/
Sprawy WIBOR

Sprawy WIBOR

Kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną dla kredytobiorców złotówkowych posiadających umowy oparte o wskaźnik referencyjny WIBOR. Oferujemy szczegółową analizę umów kredytowych oraz starannie opracowaną strategię procesową, która zwiększa szanse na korzystny wyrok sądowy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci w walce z nieuczciwymi praktykami banków i obniżyć raty Twojego kredytu. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci w walce o lepsze warunki kredytu i zmniejszenie obciążeń finansowych.

Czytaj więcej

Prawna kancelaria WIBOR

Prawna kancelaria Mariusza Krzyżanowskiego specjalizuje się w obsłudze klientów w sprawach związanych z WIBOR-em oraz jego wpływem na umowy kredytowe. Adwokat wraz z zespołem doświadczonych specjalistów wspiera kredytobiorców w sporach z bankami.

WIBOR jako wskaźnik referencyjny ma wpływ na wysokość rat kredytowych. Banki korzystają z tego wskaźnika podczas ustalania oprocentowania kredytowego. Jego wzrost ma zatem odniesienie w warunkach kredytowych. W ostatnich latach pojawiły się zarzuty wobec instytucji finansowych dotyczące manipulacji wysokością stawki WIBOR. Jednocześnie analiza wielu umów kredytowych pozwoliła potwierdzić, że ciężar ryzyka finansowego w zupełności przerzucono na klientów. W praktyce banki nie ponoszą wówczas żadnych konsekwencji w przypadku inflacji oraz rosnących stóp procentowych. W Kancelarii Adwokackiej Mariusz Krzyżanowski specjalista jest w stanie zapewnić merytoryczne wsparcie osobom, które są w takiej sytuacji i chcą podjąć kroki prawne wobec instytucji bankowej. Celem działań jest sprawdzenie zapisów umowy kredytowej, a następnie udowodnienie na sali sądowej, że WIBOR był ustalony błędnie.

Dla klientów oznacza to zwrot wszystkich dotychczasowych opłat odsetkowych, a jednocześnie kontynuowanie spłaty kredytu na dawnych warunkach (ten sam okres kredytowania i liczba rat, itp.), jednakże bez obciążenia odsetkami. Jest to sytuacja analogiczna do tej, z jaką mamy do czynienia w przypadku skorzystania z sankcji darmowego kredytu, gdzie kredytobiorca zwraca wyłącznie udostępniony kapitał. Działając w imieniu klientów, kancelaria Mariusza Krzyżanowskiego reprezentuje ich interesy zarówno przed instytucjami bankowymi, jak również przed sądami, aby zapewnić korzystne i satysfakcjonujące rozstrzygnięcie – likwidacja WIBOR-u.

Pozew o WIBOR w Warszawie: kiedy warto skorzystać ze wsparcia adwokata?

Jeśli masz wątpliwości, czy Twoja umowa kredytowa została skonstruowana poprawnie, kancelaria dokona wnikliwej analizy jej postanowień. Doświadczony adwokat wie, na jakie aspekty zwrócić szczególną uwagę. Dla wielu osób zrozumienie poszczególnych zapisów w umowie może problematyczne, dlatego też warto skorzystać ze wsparcia profesjonalnego pełnomocnika, który nie tylko dokona analizy dokumentu, ale w przypadku stwierdzenia w nim nieprawidłowości, podejmie się sporządzenia pozwu w sprawie WIBOR.

Warto zatem skorzystać ze wsparcia kancelarii. Prawnik doradzi Ci, jakie kroki podjąć, a przede wszystkim określi realne szanse na uzyskanie korzystnego wyniku. Co więcej, możesz być pewny, że doświadczony adwokat przedstawi najlepsze strategie działania, jeśli zdecydujesz się na proces o WIBOR.

Ze wsparcia kancelarii może skorzystać każdy kredytobiorca, który ma kredyt hipoteczny z oprocentowaniem zmiennym. Bez znaczenia jest również to, w jakim banku został udzielony kredyt.

WIBOR: Kancelaria Adwokacka Mariusz Krzyżanowski

Warto mieć również na względzie, że w niedługim czasie ma nastąpić likwidacja WIBOR-u, a nowe umowy kredytowe będą sporządzane na podstawie innego wskaźnika. Zgłoś się do kancelarii, a nasz prawnik od spraw bankowych – Warszawa pomoże Ci znaleźć właściwe rozwiązanie.

 

Potrzebujesz wsparcia we własnej sprawie?

Umów się na spotkanie

Pozostaw swój numer telefonu. Oddzwonimy w celu ustalenia dogodnego terminu

W czym jeszcze się specjalizujemy?

Sprawy frankowe

Sprawy frankowe

Zobacz więcej

Sankcja Kredytu Darmowego

Sankcja Kredytu Darmowego

Zobacz więcej

Nieautoryzowane transakcje płatnicze

Nnieautoryzowane transakcje płatnicze

Zobacz więcej

Potrzebujesz wsparcia we własnej sprawie?

Umów się na spotkanie

Pozostaw swój numer telefonu. Oddzwonimy w celu ustalenia dogodnego terminu

Formularz zamówienia kontaktu

Zeskanuj kod QR telefonem, aby pobrać wizytówkę

Pobierz wizytówkę prosto na telefon

Call Now Button